תרגמני, לימוד אנגלית באינטרנט, אתר ללימוד אוצר מילים באנגלית - נסו עכשיו חינם

אנגלית עסקית

אנגלית עסקית היא נכס עבור כל מי שחייו המקצועיים דורשים תקשורת לצרכים עסקיים. עתה, כשברור שהעולם הפך לכפר גלובלי והשפה השולטת בו היא אנגלית, אתם לא יכולים להגביל את עצמכם לידיעת עברית בלבד. אנגלית עסקית ברמה טובה תאפשר לכם לצבור ידע מקצועי, לשדרג את הקריירה ואף תפתח בפניכם דלתות להזדמנויות עסקיות מעניינות ורווחיות.

כניסה למערכת הלימוד

לצערנו, בבית הספר לא מלמדים אותנו את המילים, הביטויים והנוסחים שמאפיינים אנגלית עסקית. בתכניות טלוויזיה או באינטרנט איננו נחשפים לאנגלית עסקית וגם שיחה עם חברים מעבר לאוקיינוס, לא תחשוף אותנו לאנגלית עסקית.

האם זה אומר שנגזר עלינו להשתמש באנגלית הבסיסית שלנו בעבודה עד שנשתפשף ונלמד מניסיון אנגלית עסקית מהי? ממש לא!

איך לומדים אנגלית עסקית?

לימוד אנגלית עסקית הנו דומה ללימוד אנגלית באופן רגיל אך מתמקד במונחים שנלקחים מתוך צרכים ומצבים עסקיים. לימוד מונחים אלו יעזור לכם בקריאת מאמרים וספרים בתחום העסקי באנגלית ובתקשורת (בע"פ או בדואר אלקטרוני) עם לקוחות, מעבידים או שותפים מחו"ל.

אנגלית עסקית באתר תרגמני

אתר תרגמני השקיע רבות כדי להרחיב את תכנית הלימוד שהוא מציע לאלו המעוניינים לשפר את רמת האנגלית העסקית שלהם לרמה גבוהה. תכנית הלימוד באתר מתמקדת בתחומים הבאים:

  • אוצר מילים - בעזרת תרגמני תעשירו את אוצר המילים שלכם באנגלית בכלל ובאנגלית עסקית בפרט. תכנית הלימוד תתמקד במילים נפוצות מהתחום העסקי.
  • חזרות - שיטת הלימוד בתרגמני מבוססת על מחקרים שמתייחסים לאופן היעיל ביותר לזכירת מילים בשפה זרה. מחקרים רבים הראו כי יש לחזור על המילים שנלמדות מספר פעמים, כדי להביא להטמעתן בזיכרון לטווח ארוך שלנו, לשם יצירת בסיס איתן להבנת השפה האנגלית.
  • הקשר - כאשר תרגמני מכיר לכם מילה חדשה באנגלית עסקית, המילה תוצג בתוך משפט בו משולבת המילה. בעזרת המשפט תלמדו את ההקשרים הנכונים לשימוש במילה ותדעו כיצד להשתמש נכון במילים החדשות במשפט.
  • לימוד משמיעה - האתר מקריא בקול רם את המילים באנגלית, כך שתכירו אותן לא רק כשתקראו אותן, אלא גם כשתשמעו אותן תוך כדי שיחה.
  • התאמה אישית - אתר תרגמני מכין תכנית לימוד אישית לכל משתמש. בתכנית לימוד זו מותאמת רמת המילים הנלמדות לרמת הידע של המשתמש, בנוסף לכך האתר זוכר את כל התשובות שהמשתמש נותן ובהתאם לכך מלמד רק את המילים שהמשתמש צריך לחזור ולשנן ולא מילים שהוא כבר יודע.

הצטרפו לעשרות אלפי המשתמשים בתרגמני ושפרו את שליטתכם בשפה האנגלית. את השיפור אתם צפויים להתחיל להרגיש בתוך ימים.

בהצלחה !


מבחן אמיר
 כניסה למערכת הלימוד

משתמשים חדשים וקיימים
להתחלת הלימוד הכניסו את הנתון הבא:

 

שירות לקוחות
     info@targemni.com
   לימוד אנגלית   |    אנגלית עסקית   
   מבחן באנגלית   
   לימודי אנגלית   
   אנגלית   
|    סקר   
|   מילון אנגלי עברי   
   תנאי שימוש   |   הצהרת פרטיות   

(החלף)


שכחתי את הסיסמה       הוספת משתמש

(החלף)


(החלף)


(החלף)


להתנסות חינם בשירותי האתר מלאו את הפרטים הבאים:

נא למלא לפחות אחד מהפרטים הבאים:
הכניסו את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם, לכתובת זו נשלח את הסיסמה שלכם. החליפו את שם המשתמש לשם שיהיה לכם קל לזכור, בעזרת שם זה תכנסו לאתר. מלאו את הפרטים הבאים, פרטים אלו יעזרו לנו לפנות אליכם בעת הצורך.
סיימתם בהצלחה את הרישום לאתר.

אנא שימרו את הנתונים הבאים על מנת שתוכלו להכנס לאתר: