תרגמני, לימוד אנגלית באינטרנט, אתר ללימוד אוצר מילים באנגלית - נסו עכשיו חינם

אנגלית

אנגלית היא שפה רשמית ב-45 מדינות ברחבי העולם. מספר דוברי האנגלית מוערך כיום בכ-1.5 מיליארד אנשים. אנגלית היא גם השפה הנלמדת ביותר בעולם.

רבים מאיתנו נתקלים בסיטואציות מביכות מעת לעת, בהן האנגלית שלנו עומדת למבחן, והיא לא מספקת את התוצאות הרצויות. ידיעת האנגלית היא כלי בעל עצמה רבה, וחשוב לשפר ולחזק כלי זה.

כניסה למערכת הלימוד

העשרת אנגלית באתר תרגמני

אתר תרגמני הוקם בשנת 2005, והביא לפריצת דרך בתחום העשרת אוצר מילים באנגלית. השילוב בין חוקרים מתחום הבלשנות וההוראה, ואנשי פיתוח מתחומי התוכנה והמחשוב - עומד בבסיס המערכת החכמה של תרגמני. היום יותר מתמיד, רצוי שננצל את זמננו בצורה אופטימלית ותרגמני מסייע לנו במאמץ זה.

לשיטת הלימוד המסורתית של שינון מילים בעזרת כרטיסיות מספר חסרונות מהותיים: ראשית, איננו יודעים מהן המילים שהכי כדאי לנו ללמוד ושנית, במהלך השינון מבוזבז זמן רב על לימוד מילים אשר אינן בסדר עדיפות גבוה ללימוד. בנוסף לכך, שינון מילים רגיל אינו מאפשר שימוש באוצר המילים הנלמד בתוך הקשר אשר חשוב מאוד להטמעת המילה בזיכרון.

מחקרים מוכיחים ש 75% מחומר חדש שנלמד נשכח תוך זמן קצר אם לא משתמשים בו לאורך זמן.

תרגמני מציע למשתמש פתרונות מתקדמים בתחום חיזוק אוצר המילים והשימוש בו. השיטה מבוססת על מערך לימודי המותאם אישית למשתמש, הלוקח בחשבון את היכולות והצרכים של הלומד. השיטה מייושמת על ידי תרגום אקטיבי המתבצע על ידי המשתמש, הצגת המילים בתוך משפטים, חשיפה למילים נרדפות, תזמון הביצועים ועוד.

התוכנה של תרגמני מותאמת לקהלים בעלי צרכים משתנים. החל מתלמידי בית ספר המבקשים להצליח בבחינות, דרך מועמדים למוסדות להשכלה גבוהה, אנשי אקדמיה, אנשי עסקים ועוד. המערכת עשירה בתוכן וגם המתקדמים ביותר מקרב המשתמשים מוצאים בה כלי רב תועלת ועצמה

הצטרפו לעשרות אלפי המשתמשים בתרגמני ושפרו את שליטתכם בשפה האנגלית. את השיפור אתם צפויים להתחיל להרגיש בתוך ימים.

בהצלחה !


מבחן אמיר
 כניסה למערכת הלימוד

משתמשים חדשים וקיימים
להתחלת הלימוד הכניסו את הנתון הבא:

 

שירות לקוחות
     info@targemni.com
   לימוד אנגלית   |    אנגלית עסקית   
   מבחן באנגלית   
   לימודי אנגלית   
   אנגלית   
|    סקר   
|   מילון אנגלי עברי   
   תנאי שימוש   |   הצהרת פרטיות   

(החלף)


שכחתי את הסיסמה       הוספת משתמש

(החלף)


(החלף)


(החלף)


להתנסות חינם בשירותי האתר מלאו את הפרטים הבאים:

נא למלא לפחות אחד מהפרטים הבאים:
הכניסו את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם, לכתובת זו נשלח את הסיסמה שלכם. החליפו את שם המשתמש לשם שיהיה לכם קל לזכור, בעזרת שם זה תכנסו לאתר. מלאו את הפרטים הבאים, פרטים אלו יעזרו לנו לפנות אליכם בעת הצורך.
סיימתם בהצלחה את הרישום לאתר.

אנא שימרו את הנתונים הבאים על מנת שתוכלו להכנס לאתר: