תרגמני, לימוד אנגלית באינטרנט, אתר ללימוד אוצר מילים באנגלית - נסו עכשיו חינם

לימודי אנגלית

למה לימודי אנגלית?

כולנו, בשלב כזה או אחר, רוצים וצריכים לשפר את רמת האנגלית שלנו, אם כדי להצליח בבית ספר, ללמוד באוניברסיטה או להתקדם בעבודה.

לא מעט מאיתנו מתקשים בלימודי אנגלית, לא בגלל שיש המון מילים ללמוד או שהזמנים הרבים ובניית המשפט מסובכים כל כך, כי, האמת - עברית שפה יותר קשה ללימוד ואותה כבר הצלחנו ללמוד.

כניסה למערכת הלימוד

הסיבה שלימודי אנגלית אינם קלים עבורנו היא שבניגוד לעברית שאנחנו משתמשים בה באופן אקטיבי בכל יום, החשיפה שלנו לאנגלית היא יחסית פסיבית - אנחנו אומנם נחשפים לאנגלית מסביבנו מדי פעם, אבל אין לנו מי שיתקן ויתרגל אותנו באופן קבוע וכך יעזור לנו לשפר את היכולות שלנו באופן טבעי.

בשעורי אנגלית בבית הספר, המורים מתמקדים בעיקר בהסבר של חוקי הדקדוק של השפה, אבל לא מאפשרים לנו את החלק החשוב באמת בלימוד שפה זרה - התנסות. בלי התנסות שוב ושוב בשימוש בשפה, אנחנו אולי נצליח לסיים בית ספר עם הבנה כללית של מתי נכון להוסיף 'ing' בסוף מילה ומתי צריך להוסיף 'have' לפני מילה, אבל האנגלית אף פעם לא תזרום לנו, כי אנחנו לא משתמשים בה מספיק ואף אחד לא מתקן אותנו כשאנחנו טועים.

לימודי אנגלית - הדרך הנכונה ללמוד

הדרך הכי טובה ללמוד אנגלית, ובעצם כל שפה זרה, היא פשוט להשתמש בה בסביבה תומכת - ככל שנשתמש בה יותר, נדע יותר מילים, דבר שיאפשר לנו להתבטא טוב יותר וטעויות הניסוח שאפיינו את האנגלית שלנו, ייעלמו לאט לאט כי הניסיון בשימוש בשפה יאפשר לנו לא רק לדעת באיזו צורה נכון לנסח משפט, אלא גם לזכור את זה באופן טבעי ולשלוף בזמן אמת את המילים המתאימות בהטיה הנכונה שלהן.

לימודי אנגלית באתר תרגמני

תרגמני הנו אתר אינטרנט חכם יעיל ומהנה שמאפשר ללמוד אנגלית דרך התנסות אקטיבית בתרגום מילים בתוך משפטים. תכנית הלימוד באתר מתמקדת בתחומים הבאים:

  • אוצר מילים - אוצר המילים באנגלית באתר תרגמני נרחב במיוחד (מעל 25000 תרגומים!) ומתעדכן כל הזמן ולכן, בזכות תרגול באתר, ניתן להעשיר את אוצר המילים באנגלית באופן משמעותי.
  • חזרות - שיטת הלימוד בתרגמני מבוססת על מחקרים שמתייחסים לאופן היעיל ביותר לזכירת מילים בשפה זרה. מחקרים רבים הראו כי יש לחזור על המילים שנלמדות מספר פעמים, כדי להביא להטמעתן בזיכרון לטווח ארוך שלנו, לשם יצירת בסיס איתן להבנת השפה האנגלית.
  • הקשר נכון עוזר המון - אנחנו גם יודעים שלנו הישראלים, שחושבים בעברית, לפעמים קשה להבין איך מילה באנגלית משתלבת במשפט ולכן תרגמני מציג לכם משפטים מלאים שכוללים את המילים הקשות, בהטיות שונות את והתרגום שלהן לעברית. בדרך זו תוכלו לראות ולהבין איך משתמשים נכון בכל מילה ומהו המבנה הנכון של משפט באנגלית
  • לימוד משמיעה - אתר תרגמני ללימודי אנגלית גם מקריא בקול רם את המילים באנגלית, כדי שתכירו אותן לא רק כשתקראו או תצטרכו לכתוב אותן, אלא גם כשתשמעו אותן ותבטאו אותן בעל פה בעצמכם.
  • התאמה אישית - אתר תרגמני מכין תכנית לימוד אישית לכל משתמש. בתכנית לימוד זו מותאמת רמת המילים הנלמדות לרמת הידע של המשתמש, בנוסף לכך האתר זוכר את כל התשובות שהמשתמש נותן ובהתאם לכך מלמד רק את המילים שהמשתמש צריך לחזור ולשנן ולא מילים שהוא כבר יודע.

בקיצור...

תרגמני הנו אתר אינטרנט שבונה עבורכם תוכנית לימוד אישית להעשרת אוצר מילים באנגלית בהתאם לרמה שלכם ובכל רגע תוכלו לבחון את ההתקדמות, לקחת הפסקה אם תרצו, ולחזור ללמידה.

אנו, בעזרת ידע, טכנולוגיה וקצת הבנה במה שאתם וכולנו צריכים כדי ללמוד אנגלית בצורה איכותית, יצרנו סביבה נוחה לכל אחד ואחת שמעוניינים להעשיר את האנגלית שלהם ולשפר את רמתה.

אחרי שתשקיעו ותתרגלו את האנגלית שלכם עם תרגמני, תרגישו איך שפה זרה כמו אנגלית הופכת להרבה יותר פשוטה ומובנת.

אז למה אתם מחכים...?


מבחן אמיר
 כניסה למערכת הלימוד

משתמשים חדשים וקיימים
להתחלת הלימוד הכניסו את הנתון הבא:

 

שירות לקוחות
     info@targemni.com
   לימוד אנגלית   |    אנגלית עסקית   
   מבחן באנגלית   
   לימודי אנגלית   
   אנגלית   
|    סקר   
|   מילון אנגלי עברי   
   תנאי שימוש   |   הצהרת פרטיות   

(החלף)


שכחתי את הסיסמה       הוספת משתמש

(החלף)


(החלף)


(החלף)


להתנסות חינם בשירותי האתר מלאו את הפרטים הבאים:

נא למלא לפחות אחד מהפרטים הבאים:
הכניסו את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם, לכתובת זו נשלח את הסיסמה שלכם. החליפו את שם המשתמש לשם שיהיה לכם קל לזכור, בעזרת שם זה תכנסו לאתר. מלאו את הפרטים הבאים, פרטים אלו יעזרו לנו לפנות אליכם בעת הצורך.
סיימתם בהצלחה את הרישום לאתר.

אנא שימרו את הנתונים הבאים על מנת שתוכלו להכנס לאתר: