תרגמני, לימוד אנגלית באינטרנט, אתר ללימוד אוצר מילים באנגלית - נסו עכשיו חינם

מבחן באנגלית

יש לכם מבחן באנגלית ואתם לא יודעים איך להתכונן?
קשה לכם להבין קטעי קריאה באנגלית ולא נשאר לכם מספיק זמן לשאלות?
אתם יודעים מה אתם רוצים להגיד, אבל לא יודעים מהי המילה המתאימה באנגלית?
כשאתם שומעים אנגלית אתם מבינים, אבל לקרוא אנגלית קשה לכם?
אתם יודעים איך אומרים מילה באנגלית אבל לא יודעים לכתוב אותה?

תרגמני יכול לעזור לכם בכל אלו!

כניסה למערכת הלימוד

עם תרגמני, לימוד אוצר מילים באנגלית הוא יעיל ואפקטיבי. תוך זמן קצר של תרגול באינטרנט, תרגישו שהאנגלית זורמת לכם ואנגלית הופכת משפה קשה, לשפה מובנת. בתרגמני תמצאו את השיטה שתהפוך כל מבחן באנגלית למשימה קלה ופשוטה.

איך תרגמני יעזור לך להתכונן לקראת מבחן באנגלית?

  • חזרות עוזרות לזיכרון - הוכח מחקרית שאנו לומדים הכי טוב כשאנחנו חוזרים שוב ושוב על מילים חדשות, רק ככה הן נשמרות בזיכרון לטווח ארוך ואנחנו יכולים לשלוף אותן בעת הצורך. על זה בדיוק מתבססת תוכנת תרגמני, תוכנה חכמה שעוזרת לכם לתרגל אנגלית בדרך של חזרות על המילים עמן אתם מתקשים במרווחי זמן הולכים ומתארכים עד שהן כבר זורמות לכם בטבעיות.
  • לשמוע כדי להבין - אנו בתרגמני מבינים שלצעירים של היום הכי קל ללמוד שפה משמיעה. לכן התוכנה המתקדמת שיצרנו מקריאה כל מילה ועוזרת לכם לקשר בין מילה שאתם מכירים מהטלוויזיה, לאופן הכתיבה שלה ולתרגום שלה לעברית
  • הקשר נכון - אנחנו גם יודעים שלנו הישראלים, שחושבים בעברית, לפעמים קשה להבין איך מילה באנגלית משתלבת במשפט ולכן תרגמני מציג לכם משפטים מלאים שכוללים את המילים הקשות, בהטיות שונות את והתרגום שלהן לעברית. בדרך זו תוכלו לראות ולהבין איך משתמשים נכון בכל מילה ומהו המבנה הנכון של משפט באנגלית
  • להעשיר את אוצר המילים - אנגלית היא שפה עשירה, כמו עברית ואפילו יותר. כדי להבין אנגלית לעומק ולהצליח במבחנים באנגלית, צריך לא רק לדעת מה משמעות המילה, אלא גם להכיר את המילים הנרדפות שלה. אוצר מילים גדול יותר, שכולל מילים נרדפות, יאפשר לכם להבין במהרה כל קטע קריאה במבחן באנגלית כי כל קטע קריאה מורכב לא פעם מחזרות שונות על מילים נרדפות. בזכות תרגול באתר תרגמני תכירו את הפירושים השונים לכל מילה ואת הדרכים השונות לכתוב אותה באנגלית.

בקיצור...

תרגמני הנו אתר אינטרנט שבונה עבורכם תוכנית לימוד אישית להעשרת אוצר מילים באנגלית לקראת מבחן באנגלית. הלימוד למבחן ייעשה בקצב שלכם, בהתאם לרמה שלכם ובכל רגע תוכלו לבחון את ההתקדמות, לקחת הפסקה אם תרצו, ולחזור ללמידה.

אנו, בעזרת ידע, טכנולוגיה וקצת הבנה במה שאתם וכולנו צריכים כדי ללמוד אנגלית בצורה איכותית, יצרנו סביבה נוחה שמאפשרת הכנה אידיאלית לכל אחד ואחת שמעוניינים להעשיר את האנגלית שלהם, לשפר את רמתה ולהצליח במבחן באנגלית.

אחרי שתשקיעו ותתרגלו את האנגלית שלכם עם תרגמני, תרגישו איך שפה זרה כמו אנגלית הופכת להרבה יותר פשוטה ומובנת.

יש לכם מבחן באנגלית בקרוב?
אז למה אתם מחכים...?


מבחן אמיר
 כניסה למערכת הלימוד

משתמשים חדשים וקיימים
להתחלת הלימוד הכניסו את הנתון הבא:

 

שירות לקוחות
     info@targemni.com
   לימוד אנגלית   |    אנגלית עסקית   
   מבחן באנגלית   
   לימודי אנגלית   
   אנגלית   
|    סקר   
|   מילון אנגלי עברי   
   תנאי שימוש   |   הצהרת פרטיות   

(החלף)


שכחתי את הסיסמה       הוספת משתמש

(החלף)


(החלף)


(החלף)


להתנסות חינם בשירותי האתר מלאו את הפרטים הבאים:

נא למלא לפחות אחד מהפרטים הבאים:
הכניסו את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם, לכתובת זו נשלח את הסיסמה שלכם. החליפו את שם המשתמש לשם שיהיה לכם קל לזכור, בעזרת שם זה תכנסו לאתר. מלאו את הפרטים הבאים, פרטים אלו יעזרו לנו לפנות אליכם בעת הצורך.
סיימתם בהצלחה את הרישום לאתר.

אנא שימרו את הנתונים הבאים על מנת שתוכלו להכנס לאתר: